Biretix

Home / Biretix

Biretix – Cilt Temizliğinde Lider Marka

Cildin günlük temizliği oldukça önemlidir. Makyaj, toz, yağ gibi ciltte gözenekleri tıkayan etkenlerin tümü, cilt sağlığının bozulmaması için oldukça önemlidir.

 

Biretix cildi makyaj kalıntısı, yağ, kir ve ölü deriden tamamen arındırarak cildin sağlığına kavuşmasını sağlar. Düzenli kullanımda cilt problemlerini büyük oranda yok eder. Cilt problemlerinin oluşmasındaki etkenleri ortadan kaldırır. Cildi yumuşatır ve ferahlatır. Doğal içeriği sayesinde ciltte alerjik reaksiyonlara neden olmaz.Cildimiz gün içinde gerek makyaj, gerekse dışardan gelen toz gibi dış etkenler dolayısıyla nefes almakta zorlanır. Ciltte biriken yağ, kir ve makyaj, ciltte bulunan gözenekleri kapatır. Bu nedenle cilt nefes alamaz ve bu duruma reaksiyon gösterir.

 

Leke, sivilce, siyah nokta gibi cilt problemleri genellikle tıkanan gözeneklerin bir sonucudur. Bu nedenle düzenli olarak cildin derinlemesine temizlenmesi büyük önem taşımaktadır. Cildi her kullanımda derinlemesine temizleyerek, gözeneklerin tıkanmasını engeller. Gözenekler tıkanmadığında ve temizlendiğinde cilt adeta yeniden doğar.

 

Cildi ölü deriden tamamen kurtarır. Sağlıklı ve genç bir görünüme kavuşur. Doğal içeriği sayesinde cildin günlük nem ihtiyacını karşılar. Cildi fazla yağ ve kirden kurtararak ferah bir hisse kavuşmasına yardımcı olur. Paraben ve sabun içermez. Hafif köpüren yapısı sayesinde kolayca uygulanır. Günlük kullanım için uygundur. Düzenli kullanımda cilt üzerinde gözle görülür bir fark yaratır.