Hakkımızda

Home / Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Teka A.Ş kurulduğu 1970 tarihinden bu yana ürün ve hizmetleriyle faaliyette bulunduğu alanlarda, insanlara en kaliteli sağlık hizmetlerini ulaştırmayı amaç edinmiş bir kuruluştur.

Türkiye’de ilaç, Tıbbi Cihaz, OTC ve Dermokozmetik ürünlerde; dünya şirketleri ile iş birliklerinde bulunarak Türk sağlık sektöründe önemli bir oyuncu olarak hizmet vermektedir.

Şirketimiz öncelikle Oftalmoloji, Dermatoloji, Medikal Estetik ve Jinekoloji alanlarında faaliyet göstermektedir.

  • Teka Göz
  • Teka Derma
  • Teka Estetik

Heliocare Türkiye

Heliocare’in ana şirketi olan IFC, 25 yıldan uzun bir süredir, sağlık dünyasındaki en iddialı projeleri harekete geçirmektedir. Benekli eğrelti otu özütü (Fernblock) bazlı antioksidan ve güneş ışığı immün koruma keşfiyle, ilk uluslararası patentin ardından, IFC kozmetik ürünlerin ve nutrasötiklerin geliştirilmesinde uzmanlaşmış ve dünya çapında önemli pazar payı elde etmiştir. Her biri kapsamlı bilimsel destekle olmak üzere, IFC-Fernblock, IFC-SCA®, IFC-AM3 veya IFC-CAF gibi patentli içeriklerin geliştirilmesi, sağlık profesyonelleri ve hastalar için tasarlanmış immünomodülatör ve rejeneratif ürünler sunmak için onun yenilikçi ve girişimci ruhunun sürekli yansımasıdır. HELIOCARE (Güneş Koruması), Endocare (Hücre Yenilenmesi), Neoretin (Depigmentasyon ve Sivilce yok edici) ve Biretix’i (Akne yok edici) kapsayan dört benzersiz ve patentli platform teknolojisi ile, sürekli olarak, insan sağlığına yararlı yeni teknolojiler geliştirmeye ve pazarlamaya çalışmaktadır.

Stylage Türkiye – Style Your Age

VIVACY Laboratuvarları, özellikle Medikal Estetik ve Viscosupplementation alanlarında, Anti-aging alanında kullanılmak üzere yüksek kalitede enjekte edilebilir tıbbi cihazların tasarımı, üretimi ve dağıtımı konusunda uzmanlaşmış bir Fransız üreticisidir. 2007 yılında biyopolimerler ve enjekte edilebilir ürün teknolojilerinde gelişmiş olan uzmanlar tarafından, alanında 25 yıldan fazla deneyime sahip olan şirket, hyaluronik asit ve doğal antioksidanlar, mannitol ve sorbitol bazlı dermal dolgu maddelerinde tanınmış uzmanlık kazanmıştır. Şirket ayrıca oftalmoloji (I.SPACE®), romatoloji (KARTILAGE®), jinekoloji (DESIRIAL®) ‘da kullanılmak üzere yeni teknolojiler geliştirmiş ve şu anda diğer tıbbi viscosupplementation alanlarında gelişmeye devam ediyor. VIVACY Laboratuvarları, tüm jellerin tamamen saf ve homojen olmasını sağlamak için üretim sürecinin her yönünü tam olarak kontrol etmektedir. Özel olarak eğitilmiş operatörler, paketlenmeden önce her bir şırıngayı dikkatli ve bireysel olarak kontrol eder. Tüm bu güvenlik önlemleri, yüksek kaliteli ve yüksek performanslı güvenli bir nihai ürün sağlamak için alınmıştır. Güçlü uluslararası dağıtım ağı sayesinde VIVACY Laboratuvarları, 80’den fazla ülkede tıbbi estetik pazarında yer almaktadır. Ana hedefi, dünya çapında hekimler ve biyoteknoloji uzmanları ile işbirliği içinde yenilikçi anti-aging çözümleri tasarlamak ve sunmaktır. Bilgi, tecrübe ve güçlü bir takım ruhu, şirketin hem bölgesel hem de uluslararası stratejik yönetiminin ayrılmaz bir parçasıdır.