Neoretin

Home / Neoretin

Neoretin – Doğal Parlaklık ve Pürüzsüzlük İçin

Ciltte, çeşitli nedenlerle lekeler ya da ton farklılıkları oluşur. Güneş faktörü başta olmak üzere genetik faktörler, beslenme, yaş gibi birçok faktör leke ve ton eşitsizliğine neden olabilmektedir. Bu lekelenmeler, kişiyi rahatsız ederek yaşam kalitesini oldukça düşürmektedir. Neoretin lekeler için özel olarak geliştirilen formülü sayesinde, lekeler ve renk eşitsizlikleri üzerinde çalışır. Doğal ve kimyasal içermeyen formülü sayesinde ciltteki renk problemlerinin tümüne etki eder. Cildi dış etkenlere karşı koruma altına alırken, daha önce oluşmuş lekelerin rengini açar, cildi aydınlatır. Lekesiz ve eşit tonda bir cilt, her zaman daha sağlıklı görünür.

Neoretin tüm cilt yapılarına uyumlu olarak cildinizi düzenlemeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Cildinizin renk tonunu eşitlemenize katkı sağlayan ürün daha canlı ve parlak bir cilt görünümü elde etmenize yardımcı olur. Güneşin etkileri sonucu cildinizde meydana gelen leke oluşumlarını azaltmanıza ve önlemenize destek olur.Neoretin, cildinizin daha düzgün ve aydınlık bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Serum formlu yapısı sayesinde kolay bir kullanım sağlar. Her tür cilt tarzına uyumlu olması özelliği ile güvenli bir kullanım imkanı sunar. Ürün kadın veya erkek güneş lekeleri ve diğer cilt problemlerinden şikayetçi herkes için kullanıma uygundur.

Neoretin cildinizde yer alan melanin adı verilen ve cildinizi güneşten gelen ultraviole ışınlara karşı koruma görevi bulunan, cildinizi hasarlara karşı koruma altına alan pigmentin sentezlenmesine yardımcı olarak cildinizi sorunlara karşı savunmanıza yardımcı olur. Ürün cildinizde eşitlenmiş bir renk tonu ve daha aydınlık bir görünüm elde etmenize katkı sağlar.

Cildinizde oluşum gösteren lekeleri hafifletmenize ve doğal bir cilt yapısı oluşturmanıza yardımcı olur. Tüm cilt yapılarına uyumlu ve unisex kullanım alanı sayesinde cildinizi güvenle korumanıza destek olur. Kullanım kolaylığı sayesinde uygulama yaparken konfor sağlar ve cildinizi korumanıza olanak sunar.

Cilde doğal bir parlaklık da sağlayan Neoretin Retain Sphere teknolojisi sayesinde cildin pürüzsüzleşmesini sağlar. Melanin sentezini kontrol altına alır, oluşmaya meyilli farklılıkları ve cilt problemlerini önlemeye yardımcı olur. Düzenli kullanımda ciltteki lekelerin tümünün yok olmasını sağlar. Cilt rengi daimi olarak aynı renkte sabit kalır. Renk dengesi bozulmadığında, cilt de her zamankinden daha sağlıklı görünür. Tamamen doğal içeriği dolayısıyla alerjik reaksiyonlara neden olmaz. Günlük kullanıma uygundur. Unisex olarak kullanılır. Tüm cilt tiplerine uygundur.